https://mobirise.com/

Kasetony z DIBONDU (kompozytu aluminiowego)

Kasetony zaginane krawędziowo z kompozytu aluminiowego,
bez ramy, z napisami/logotypami frezowanymi, podklejanymi kolorową plexi

specyfikacja techniczna:
- kaseton jednostronny lub dwustronny
- rama powstaje w wyniku zagięcia kompozytu
- lico kompozyt - w nim frezowane logo/znaki/litery
- wysokiej jakości moduły LED soczewkowe
  ilość modułów LED dostosowana do wielkości kasetonu
- zasilacz 12V/230W, kabel 2 żyłowy 1,7mb bez wtyczki
- plecy kasetonu (dla jednostronnych) pcv 
- nogi montażowe (dla dwustronnych)

opcje za dodatkową opłatą:
- logo/znaki/litery wystające ponad powierzchnie lica (wycinane laserowo)
  cena uzależniona od grubości plexi i wielkości logo/liter/znaków
- zamontowanie czujnika zmierzchowego + 35zł/netto
- wykonanie projektu graficznego (koszt ustalany indywidualnie);
  dla prostych projektów (typu NAPIS), koszt wykonania grafiki wliczony w cene wydruku

Kasetony jednostronne (ceny netto + 23%VAT)

Przykładowe realizacje kasetonów jedno i dwustronnych

kasetony bez ramy, wykonywane z kompozytu potocznie zwanego DIBONDEM
w kolorach producenta lub oklejanych folią barwioną w masie

Kasetony z dibondu

Zainteresowanie kasetonami z dibondu z roku na rok rośnie i nic dziwnego – posiadają one wiele zalet, które doceniają przedsiębiorcy poszukujący nowoczesnych i skutecznych metod reklamy. Niezależnie od pory dnia kasetony z dibondu zawsze będą się wyróżniać. Zamontowane na ścianach budynku przyciągają uwagę i są bardzo widoczne, a o to przecież w reklamie chodzi! Tak duża ich popularność wynika w głównej mierze z ich uniwersalności. Jest to doskonały wybór szczególnie wtedy, gdy poszukujemy atrakcyjnej wizualnie reklamy zewnętrznej, lecz nie tylko. Kasetony bowiem sprawdzą się także we wnętrzach galerii handlowych oraz wielu innych miejscach.

Bardzo często bywa, że kaseton z dibondu określany jest, jako reklama oraz informacja w jednym. Jest to doskonała i wysoce estetyczna wizytówka danego przedsiębiorstwa, która będzie prezentować się doskonale nie tylko dziś, ale i za wiele lat. Montowany na ścianie danego budynku z całą pewnością wpłynie na atrakcyjność wizerunku siedziby firmy, która zacznie być odbierana, jako nowoczesna. Jest to doskonały, sprawdzony i doceniany przez wielu przedsiębiorców wybór, pomagający wyróżnić się na tle często niemałej konkurencji.

Korzystna oferta kasetonów z dibondu

Jednym z powodów, dla których tak duża grupa osób decyduje się nabyć kasetony z dibondu, jest fakt, iż posiadają one o wiele więcej zalet, niż tradycyjne nośniki, takie jak billboardy. Dzięki współczesnej technologii oraz możliwości wykorzystania energooszczędnego oświetlenia LED, kasetony z dibondu stały się produktem kultowym i wysoce opłacalnym. Są one nie tylko widoczne, ale przede wszystkim wytrzymałe, dzięki wysokiej jakości tworzywom użytym do ich produkcji. Daje to gwarancję ich długowieczności oraz niezawodności, dlatego też ich zakup jest doskonałą inwestycją na bardzo długi czas, która jest szczególnie doceniana przez osoby ceniące sobie trwałe i praktyczne rozwiązania.

Jeżeli poszukują Państwo kasetonów z dibondu, to lepiej trafić nie mogliście! Nasza bogata oferta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych sposobów na promocję firmy. Jeżeli pragną Państwo zainwestować w wysoce efektywne oraz solidnie wykonane kasetony z dibondu gwarantujące wyróżnienie się spośród innych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – nasi wykwalifikowani pracownicy postarają się rozwiać ewentualne wątpliwości.