mobirise.com

Rama OWZ SLIM LED

supercienkie ramki podświetlane LED

specyfikacja techniczna:
- grubość ramki ok 2,5cm
- profil zatrzaskowy anodowany dookoła ramki
- plecy - hips mleczny 1,5mm
- wnętrze plexi 4mm bezbarwana z folią rastrową
  do równomiernego rozpraszania światła krawędziowego LED
- lico - axpet bezbarwny 0,5mm
- wysokiej jakości oświetlenie LED mocowane po bokach ramki
- zasilacz 12V/230W, kabel 2 żyłowy 1,7mb bez wtyczki lub zasilacz wtyczkowy

opcje za dodatkową opłatą :
- malowanie proszkowe ramy wg palety RALL + 80zł/netto/m2 (poniżej 1m2 100zł/netto/szt)
- grafika drukowana solwentowo na folii bezklejowej backlit
- wykonanie projektu graficznego (koszt ustalany indywidualnie);
  prosimy o przesłanie do wyceny rozpiski menu, zdjęć itp. 

Ramy OWZ LED (ceny netto + 23%VAT)
ceny ramek z plexi, z magnesem na zapytanie

Przykładowe realizacje ram podświetlanych LED

cienkie ramy podświetlane owz, ramki z plexi zamykane na magnes


Ramy LED

Czy wiedzą Państwo, jak wyróżnić się na tle konkurencji? Jeżeli nie, to spieszymy z wyjaśnieniami. Współcześnie satysfakcjonujący poziom sprzedaży bez odpowiedniej reklamy jest właściwie niemożliwy. W dobie dużej konkurencji oraz prześcigania się w byciu jak najbardziej zauważonym wiele przedsiębiorców stawia na rozwiązania skuteczne oraz przede wszystkim widoczne. Jednym z nich są oferowane przez naszą firmę ramy LED. Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie rządzi reklama, dlatego też warto już zawczasu zadbać o odpowiedni jej rodzaj, tak by oferowany przez Państwa produkt dotarł do jak najszerszego grona odbiorców.

Raczej nikt z Państwa nie będzie miał wątpliwości co do tego, że dziś na rynku panuje olbrzymia konkurencja. Dlatego właśnie oryginalność jest tak bardzo w cenie. Aby wyróżnić się na tle innych warto więc zainwestować w trwałe i co najważniejsze widoczne ramy LED. Jest to rozwiązanie praktykowane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Idąc chodnikiem nie sposób jej nie zauważyć, a o to przecież w reklamie chodzi! Co równie ważne, obraz tego typu będzie zawsze wyraźny i czytelny, niezależnie od pory dnia lub też warunków atmosferycznych. To doskonały i sprawdzony sposób na promocję Państwa firmy!

Rama LED posiada szereg zalet

Nie da się ukryć, że ramy LED zostawiają daleko w tyle inne nośniki reklamowe. Jednym z wielu powodów, dla których tak duża grupa osób decyduje się je nabyć, jest fakt, iż posiadają one o wiele więcej zalet, niż inne rodzaje reklamy. Dzięki współczesnej technologii oraz możliwości wykorzystania energooszczędnego oświetlenia LED, reklamy te stały się produktem kultowym i wysoce opłacalnym. Są one nie tylko widoczne, ale przede wszystkim wytrzymałe, dzięki wysokiej jakości tworzywom użytym do ich produkcji. Daje to gwarancję ich długowieczności oraz niezawodności, dlatego też ich zakup jest doskonałą inwestycją na bardzo długi czas, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci.

Ramy LED prezentują się zawsze wyśmienicie

Bardzo ważnym jest, by prezentowana reklama była wysoce estetyczna w końcu jest to wizytówka danej firmy. Nie może być więc zaniedbana, ponieważ nie będzie wówczas zachęcała do skorzystania z oferowanych usług. Warto więc wspomnieć, że ramy LED nie niszczą się i niestraszny im jest deszcz, ani śnieg. Oznacza to, że będą prezentować się nienagannie nawet po wielu latach, dzięki czemu unikają Państwo konieczności inwestowania w nową reklamę. Jest to więc doskonała inwestycja dla każdego przedsiębiorcy pragnącego wybić się z tłumu.

Ramy LED – duży wybór od sprawdzonego producenta

Szeroka oferta naszej firmy kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych sposobów na promocję firmy. Jeżeli pragną Państwo zainwestować w wysoce efektywne oraz solidnie wykonane ramy LED gwarantujące wyróżnienie się spośród innych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!