Mobirise Web Site Builder

LOGO 3D LED podświetlane

lico plexi lub poliwęgan lity, bok taśma aluminiowa 
oświetlenie bez widocznych punktów LED

specyfikacja techniczna:
- lico plexi lub poliwęglan lity (mleczny lub oklejony folią translucentną)
- bok taśma alurapid
- plecy pcv
- wysokiej jakości moduły LED soczewkowe
  ilość modułów LED dostosowana do wielkości litery/znaku
- zasilacz 12V/230W, kabel 2 żyłowy 1,7mb bez wtyczki

opcje za dodatkową opłatą :
- stelaż pod litery w którym ukryta jest instalacja elektryczna
- zamontowanie czujnika zmierzchowego + 35zł/netto 
- litery z dodatchowym efektem echo lub czarne świecące na biało


cennik dla czcionki ARIAL BOLD

Litery 3D LED (ceny netto + 23%VAT)

Przykładowe realizacje liter podświetlanych i niepodświetlanych

litery świetlne 3D LED, logotypy podświetlane, litery/znaki ze styroduru bez podświetlenia lub z podświetleniem zewnętrznym


Logo przestrzenne 3D

W dzisiejszych czasach satysfakcjonujący poziom sprzedaży bez odpowiedniej reklamy oraz budowania nowoczesnego wizerunku firmy jest właściwie niemożliwy. W dobie dużej konkurencji oraz prześcigania się w byciu jak najbardziej zauważonym wiele przedsiębiorców stawia na rozwiązania skuteczne oraz przede wszystkim widoczne. Jednym z nich są oferowane przez naszą firmę logo przestrzenne. Kluczem do sukcesu każdej firmy jest poszukiwanie nowoczesnych i skutecznych form reklamy, budujących nowoczesny jej wizerunek. Jedną z nich jest właśnie stworzenie logo 3D. Trójwymiarowe litery są innowacyjnym środkiem perswazji, który przyciąga spojrzenia  i wybija się na tle innych komunikatów.

Logotypy 3D tworzą nowoczesny wizerunek firmy

Dziś, wykorzystywanie logo przestrzennego praktykowane jest w największych miastach na całym świecie. Można znaleźć je w Nowym Jorku, Tokio, Londynie i nie tylko. I nic dziwnego – nie da się przejść obok niego obojętnie, a o to przecież w dobrej reklamie chodzi! Musi być skuteczna i wyróżniająca się spośród innych, by przynosiła zamierzone rezultaty, mające wpływ na zyski danego przedsiębiorstwa. Logo 3D to nowoczesne, estetyczne i eleganckie rozwiązanie, budzące wyłącznie pozytywne skojarzenia, dzięki którym prawdopodobieństwo wizyty w danym miejscu przez potencjalnego klienta znacząco wzrasta.

Logo 3D jest ozdobą samą w sobie

Jednym z wielu powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na logo przestrzenne jest jego duża uniwersalność. Zamontowane na ścianach budynku przyciąga uwagę i jest bardzo widoczne. Co więcej, jest to doskonały wybór szczególnie wtedy, gdy poszukujemy atrakcyjnej wizualnie reklamy zewnętrznej, lecz nie tylko. Logo 3D sprawdzi się bowiem także we wnętrzach galerii handlowych oraz wielu innych miejscach, w zależności od aktualnych potrzeb. Podświetlone, kolorowe litery wyróżniają się jeszcze bardziej po zmroku, tworząc jednocześnie interesujący i oryginalny element miejskiej architektury.

Warto również podkreślić, że logo 3D oferowane przez naszą firmę, wykonywane jest wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, będących gwarancją ich długowieczności oraz trwałości. Dzięki nim otrzymują Państwo pewność, że będzie ono prezentować się bardzo dobrze przez długi czas, bez konieczności szybkiej wymiany. To doskonała opcją, którą doceniają osoby poszukujące sprawdzonych i efektywnych rozwiązań na wiele lat. Nie straszne mu opady deszczu, śniegu oraz inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że popularność logo 3D z roku na rok zaczyna rosnąć.

Wiele możliwości logo przestrzennego

Nie da się ukryć, że logo przestrzenne jest na dzień dzisiejszy stosunkowo nowym, nie do końca jeszcze odkrytym zjawiskiem. Daje to więc każdej osobie zainteresowanej możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Reklama trójwymiarowa będzie bowiem w znacznie większym stopniu przyciągać uwagę, niż tradycyjne nośniki, takie jak wszechobecne billboardy. Co równie ważne, logo 3D jest estetyczne i eleganckie, przez co może być ozdobą samą w sobie. Oznacza to, że nie będzie szpecić okolicy, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych sposobów promocji.

Logo przestrzenne od znanego i sprawdzonego producenta

Nasza szeroka oferta logo przestrzennego kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych sposobów na promocję firmy oraz pragnących tworzyć nowoczesny wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Jeżeli więc pragną Państwo zainwestować w wysoce efektywne oraz solidnie wykonane logo przestrzenne gwarantujące wyróżnienie się spośród innych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – nasi wykwalifikowani pracownicy postarają się rozwiać ewentualne wątpliwości.