Mobirise Web Site Builder

Litery 3D LED podświetlane

lico plexi lub poliwęgan lity, bok taśma aluminiowa 
oświetlenie bez widocznych punktów LED

specyfikacja techniczna:
- lico plexi lub poliwęglan lity (mleczny lub oklejony folią translucentną)
- bok taśma alurapid
- plecy pcv
- wysokiej jakości moduły LED soczewkowe
  ilość modułów LED dostosowana do wielkości litery/znaku
- zasilacz 12V/230W, kabel 2 żyłowy 1,7mb bez wtyczki

opcje za dodatkową opłatą :
- stelaż pod litery w którym ukryta jest instalacja elektryczna
- zamontowanie czujnika zmierzchowego + 35zł/netto 
- litery z dodatchowym efektem echo lub czarne świecące na biało


cennik dla czcionki ARIAL BOLD

Litery 3D LED (ceny netto + 23%VAT)

Przykładowe realizacje liter podświetlanych i niepodświetlanych

litery świetlne 3D LED, logotypy podświetlane, litery/znaki ze styroduru bez podświetlenia lub z podświetleniem zewnętrznym


Litery przestrzenne 3D

Nie da się ukryć, że satysfakcjonujący poziom sprzedaży bez odpowiedniej reklamy jest właściwie niemożliwy. W dobie dużej konkurencji oraz prześcigania się w byciu jak najbardziej zauważonym wiele przedsiębiorców stawia na rozwiązania skuteczne oraz przede wszystkim widoczne. Jednym z nich są oferowane przez naszą firmę litery przestrzenne. Kluczem do sukcesu każdej firmy jest poszukiwanie nowoczesnych i skutecznych form reklamy, budujących nowoczesny jej wizerunek. Jedną z nich są właśnie litery 3D. Trójwymiarowe litery są innowacyjnym środkiem perswazji, który przyciąga spojrzenia  i wybija się na tle innych komunikatów.

Zalety stosowania nowoczesnych liter reklamowych

Litery reklamowe praktykowane są w największych miastach na całym świecie. Można je więc znaleźć między innymi w Nowym Jorku, Tokio, Londynie i nie tylko. I nic dziwnego – nie da się przejść obok nich obojętnie, a o to przecież w dobrej reklamie chodzi! Musi być skuteczna i wyróżniająca się spośród innych, by przynosiła zamierzone rezultaty, mające wpływ na zyski danego przedsiębiorstwa. Litery 3D to nowoczesne, estetyczne i eleganckie rozwiązanie, budzące wyłącznie pozytywne skojarzenia, dzięki którym prawdopodobieństwo wizyty w danym miejscu przez potencjalnego klienta znacząco wzrasta.

Litery reklamowe – skuteczny sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji

Nie da się ukryć, że litery reklamowe 3D są na dzień dzisiejszy stosunkowo nowym, nie do końca jeszcze odkrytym zjawiskiem na polskim rynku. Daje to więc każdej osobie zainteresowanej możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Reklama trójwymiarowa będzie bowiem w znacznie większym stopniu przyciągać uwagę, niż tradycyjne nośniki, takie jak wszechobecne billboardy. Co równie ważne, litery 3D są estetyczne i eleganckie, przez co mogą być ozdobą samą w sobie. Oznacza to, że nie będą szpecić okolicy, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych sposobów promocji.

Jesteśmy zaufanym producentem liter 3D

Każdej osobie zainteresowanej oferujemy wysokiej klasy litery 3D. Produkty oferowane przez naszą firmę, wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, będących gwarancją ich długowieczności oraz trwałości. Dzięki nim otrzymują Państwo pewność, że będą one prezentować się bardzo dobrze przez długi czas, bez konieczności ich wymiany. To idealna opcja, którą doceniają osoby poszukujące sprawdzonych i efektywnych rozwiązań na wiele lat. Nie straszne im są opady deszczu, śniegu oraz inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że popularność liter 3D z roku na rok nieustannie rośnie!

Duża uniwersalność liter przestrzennych

Jednym z wielu powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na inwestycję w litery przestrzenne jest ich duża uniwersalność. Zamontowane na ścianach budynku przyciągają uwagę i są bardzo widoczne. Co więcej, jest to doskonały wybór szczególnie wtedy, gdy poszukujemy atrakcyjnej wizualnie reklamy zewnętrznej, lecz nie tylko. Litery przestrzenne sprawdzą się bowiem także we wnętrzach galerii handlowych oraz wielu innych miejscach, w zależności od aktualnych potrzeb. Podświetlone, kolorowe litery wyróżniają się jeszcze bardziej po zmroku, tworząc jednocześnie interesujący i oryginalny element miejskiej architektury.

Litery 3D dla każdego

Nasza bogata oferta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych sposobów na promocję firmy. Jeżeli pragną Państwo zainwestować w wysoce efektywne oraz solidnie wykonane litery przestrzenne gwarantujące wyróżnienie się spośród innych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!