Web Site Builder

Menu Board wypukły

wypukłe panele z fotorealistycznym wydrukiem

specyfikacja techniczna:
- blacha ocynk surowa 0,7mm zaginana krawędziowo
- klapy boczne z kompozytu aluminiowego 3mm w kolorze srebrnym
- lico - hips mleczny 1,5mm + axpet bezbarwny 0,5mm 
- listw OWZ góra/dół anodowane do łatwej wymiany grafiki
- wysokiej jakości moduły LED soczewkowe
  ilość modułów LED dostosowana do wielkości panela
- zasilacz 12V/230W, kabel 2 żyłowy 1,7mb bez wtyczki

opcje za dodatkową opłatą :
- malowanie proszkowe ramy wg palety RALL + 80zł/netto/m2 (poniżej 1m2 100zł/netto/szt)
- grafika drukowana solwentowo na folii bezklejowej backlit
- wykonanie projektu graficznego (koszt ustalany indywidualnie);
  prosimy o przesłanie do wyceny rozpiski menu, zdjęć itp. 

Menu Board wypukłe (ceny netto + 23%VAT)

Menu Board płaski

płaskie panele menu z fotorealistycznym wydrukiem

specyfikacja techniczna:
- profil zatrzaskowy anodowany dookoła ramki
- plecy - hips mleczny 1,5mm
- wnętrze plexi 4mm bezbarwana z folią rastrową
  do równomiernego rozpraszania światła krawędziowego LED
- lico - axpet bezbarwny 0,5mm
- wysokiej jakości oświetlenie LED mocowane po bokach ramki
- zasilacz 12V/230W, kabel 2 żyłowy 1,7mb bez wtyczki lub zasilacz wtyczkowy

opcje za dodatkową opłatą :
- malowanie proszkowe ramy wg palety RALL + 80zł/netto/m2 (poniżej 1m2 100zł/netto/szt)
- grafika drukowana solwentowo na folii bezklejowej backlit
- wykonanie projektu graficznego (koszt ustalany indywidualnie);
  prosimy o przesłanie do wyceny rozpiski menu, zdjęć itp. 

Menu Board płaskie (ceny netto + 23%VAT)

Przykładowe realizacje menu board-ów wypukłych i płaskich

menu boardy podświetlane wypukłe, płaskie, z podwieszeniem pochyłym


Menu Board

Menu board stało się synonimem nowoczesności i jest to niezbędny element każdej restauracji lub kawiarni, która pragnie być odbierana, jako ta podążająca z duchem czasu. Jej montaż pozytywnie wpływa na wizerunek danego miejsca, tworząc jego niepowtarzalny charakter. Jest to sprawdzony sposób na dynamiczne przekazywanie aktualnego menu na monitory znajdujące się w kawiarniach restauracjach typu fast-food i nie tylko. Cechuje go wysoka skuteczność zmiany informacji, w porównaniu do klasycznych kasetonów. Co równie ważne, może być on zintegrowany z systemami kasowymi do automatycznego przesyłania danych.

Menu board jest potężnym narzędziem marketingowym, czego potwierdzeniem są najwięksi giganci fast-foodowi decydujący się na wdrożenie tego rozwiązania w swoich restauracjach. Umożliwia on w prosty sposób prezentowanie aktualnego menu, promocji oraz zróżnicowanych ofert, które zmieniają się w zależności od pory dnia, pory roku, czy też nadchodzących świąt. Jest to także skuteczny i bardzo widoczny nośnik reklamy, obok którego trudno jest przejść obojętnie, a o to przecież w dobrej reklamie chodzi!

Menu board – główne zalety

Menu board posiada szereg zalet, dlatego też jest tak chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców pragnących zwiększać swoje zyski. Menu board przede wszystkim przyciąga uwagę jest to duży element wystroju, który umożliwia umieszczenie na nim dowolnej treści. Można więc bez przeszkód prowadzić kampanie promocyjne oraz emitować reklamy partnerskie, będące także doskonałym źródłem dochodów. Co więcej, nabycie menu board wpływa pozytywnie na wizerunek danej firmy w oczach klientów staje się ona nowoczesna oraz podążająca za najnowocześniejszymi trendami.

Nie da się ukryć, że menu board zostawiają daleko w tyle inne nośniki reklamowe. Jednym z wielu powodów, dla których tak duża grupa osób decyduje się je nabyć, jest fakt, iż posiadają one o wiele więcej zalet, niż inne rodzaje reklamy. Dzięki współczesnej technologii oraz możliwości wykorzystania energooszczędnego oświetlenia LED, menu to stało się produktem kultowym i wysoce opłacalnym. Są one nie tylko widoczne, ale przede wszystkim wytrzymałe, dzięki wysokiej jakości tworzywom użytym do ich produkcji. Daje to gwarancję ich długowieczności oraz niezawodności, dlatego też ich zakup jest doskonałą inwestycją na bardzo długi czas, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci.

Jesteśmy znanym producentem menu boardów

Jeżeli poszukują Państwo estetycznych i trwałych menu boardów, to lepiej trafić nie mogliście! Nasza bogata oferta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych i sprawdzonych sposobów na promocję firmy. Jeżeli pragną Państwo zainwestować w wysoce efektywne rozwiązań gwarantujących wyróżnienie się spośród innych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – nasi wykwalifikowani pracownicy postarają się rozwiać ewentualne wątpliwości.